STAVEBNÍ MATERIÁLY

Kompletní řada produktů a řešení pro vaše stavby. TeMa se vyznačuje neustálým zaváděním nových technologií, materiálů a také vysoce pokročilým výrobním systémem.

TeMa, která působí ve více než 60 zemích, je předním hráčem na trhu stavebního a environmentálního inženýrství. Výzkum a technologie jsou předpokladem pro materiály a řešení, o kterých tradiční stavební průmysl kdysi jen snil.

NOPOVÉ FÓLIE  TEFOND


HDPE fólie s výškou nopu 8 mm s unikátním patentovaným systémem. Hlavní funkcí je mechanická ochrana hydroizolačních fólií, i když některé varianty, nebo ve spojení s geotextiliemi, mohou také vykonávat odvodňovací funkci (opěrné zdi, štěrkové střechy) nebo plnit funkci sběru vody a odvodnění u zelených střech.

Vynikající difúzní vlastnosti proti průniku vodních par a plynů. Díky vyjímečným mechanickým vlastnostem lze TEFOND používat i pro zlepšení únosnosti podloží. Spojení mezi jednotlivými pásy je usnadněno tím, že nopy do sebe při přiložení zapadají. U části sortimentu je spoj z výroby doplněn o samolepící izolační pásy.


K-ROOF

Drenážní a akustická rohož pod plechové krytiny, chrání krytinu před korozí, absorbuje zvuk při dešti díky extrémní pružnosti, zastává funkci mikroventilace.

K-Roof je distanční a drenážní rohož vyrobená ze syntetických monofilů. Ve variantě holé drátěnky, drátěnky s difuzní fólií a nebo navíc s aplikačním páskem.


TEGOTHERM

Izolace střech, průmyslových podlah, obvodových stěn, apod.

Tegotherm je deska z extrudovaného nenasákavého polystyrenu. Tepelná izolace budov pomocí Tegotherm XPS je charakteristická vysokou úrovní pohodlí a zdravým prostředím.

Desky jsou charakteristické svojí tvarovou stabilitou, odolností proti mechanickému namáhání a nízkou absorpcí vody.


THERMOREFLEX

Thermoreflex představuje zcela novou generaci tepelně izolačních materiálů. Systém je založen na tepelně odrazivých fóliích, které jsou řazeny v sendviči spolu s plstěnými membránami.

Použití těchto materiálů výrazně snižuje prostorové nároky ve srovnání s tradičními materiály. Použitelné jsou pro izolace šikmých střech, svislých konstrukcí nebo jako odrazivé materiály za topná tělesa, ale i do podlah.


Společnost Tema se specializuje na inovativní řešení ve stavebním inženýrství. Zakládá si na neustálém vývoji procesů.

Zabývá se zejména odvětvím stavebních materiálů, geosyntetikou a specifickými interiérovými materiály.