PŘÍSLUŠENSTVÍ ŠINDELŮ

K dokonalosti zbývá už jen krůček, detail tvoří střechu. Ať už jde o kotvící materiál, odvětrávací komínky nebo dokončovací práce hřebene, vždy je nutné pracovat se správnými materiály které do sebe skvěle zapadají a tvoří tak kompletní systém spolehlivé a bezpečné střechy.

Hřebnáč PRESTIGE

Funkce hřebenáčů je zakrytí střechy v místě styku dvou ploch střešní krytiny, tedy na hřebenu (nejvyšší bod střechy nebo vikýře) a v místě nároží (ve spádu střechy, vikýře - spojuje hřeben a okap šikmé střechy).

Aerátor SPECIAL

Plastový dvoudílný aerátor pro odvětrání střech a podstřešních prostor, potažen barvenou fólií a zabezpečen proti průniku dešťové vody. Účinná větrací plocha 150 cm².

Úžlabní pás pod šindele

Pro utěsnění úžlabí šikmých střech, perfektně barvami navazuje na Tegola asfaltové šindele a zajišťuje tak bezpečnou a estetickou hydroizolaci střechy.


Aerátor SPECIAL

Dvoudílný plastový aerátor k odvětrání střech a podstřešních prostor, určený pro střechy s malými sklony a do klimaticky namáhaných lokalit. Účinná větrací plocha 150 cm².

Aerátor STANDARD

Jednodílný plastový aerátor k odvětrání střech a podstřešních prostor v černé barvě, určen na střechy s většími sklony.    Účinná větrací plocha 150 cm².