Koupelny a toalety

XPS HYDROIZOLAČNÍ PANELY

Materiály "necitlivé" na vodu, odolné klasickým problémům, které toto prostředí ovlivňují: bobtnání a oddělování omítek nebo obkladových povrchů, infiltrace vody a skvrny od vlhkosti. Systém panelů Water Panel umožňuje rychlá, kreativní a bezpečná řešení i pro složité detaily, kterých lze dosáhnout rychlou a flexibilní stavebnicí s jistotou vynikajícího výsledku, který vydrží dlouhý čas.

Hydroizolace s interiérovými panely TeMa  v široké škále tloušťek umožňuje stavět samonosné konstrukce a lehké stěny, vytvářet každý detail na míru a také zajišťovat tepelnou izolaci.

Veškeré detaily zajišťující 100 % hydroiizolaci jako kouty, pásky, sprchové vaničky, ale i hotové policové díly, vám vyrazí dech...

WATER PANEL před dokončením
WATER PANEL před dokončením
KOUPELNA PO DOKONČENÍ
KOUPELNA PO DOKONČENÍ

HYDROIZOLAČNÍ FÓLIE TH2 Stop

Problém infiltrace vody je zásadní jak ve vnitřní, tak i vnější části budovy. Membránový hydroizolační systém umožňuje hydroizolaci a ochranu povrchů v jediném kroku. Používá se pro izolaci stěn a podlah koupelen a sprchových koutů při jejich renovacích i u novostaveb. Chrání před vlhkostí a vodní párou.

Třívrstvá vodotěsná membrána s vnitřní vrstvou z polyetylenu a vnějšími vrstvami z plstěné PP tkaniny.   

Použití: aplikace na běžné lepidlo na bázi cementu. Obklady pokládáme přímo na TH2 stop pomocí lepidla na bázi cementu. Finální obklad možno provést bezprostředně po aplikaci TH2 Stop systému.

Důležité jsou pro funkční systém TH2 Stop doplňky, jako rohy, těsnící páska a lepidlo pro zabezpečení.


Zajímá vás kompletní nabídka detailů a příslušenství? Následujte nás na eshop


Video manuály aplikací


Nepřeberné možnosti použití samonosných panelů Water panel