Balkóny a terasy

NO-CRACK

Membrána obsahující HDPE dolíčky (jako u nopové fólie) s ošetřeným zdrsněným povrchem, spojená s netkanou textilií z PP.

No-Crack se používá při renovacích i nové výstavbě ve vnitřních i venkovních prostorách. Na podklad se aplikuje vrstva lepidla na obklady, na tu se položí No-Crack, na který je možné ihned aplikovat další vrstvu lepidla a následně samotné dlažby.

Dlažbu chrání proti vzniku trhlin jednoduchým způsobem díky své flexibilní struktuře připomínající knoflíky, upravuje a neutralizuje přenos napětí, funguje jako most.

Trhliny jsou způsobeny rozdílem vlastností mezi podkladem a dlažbou. Oba mají různé koeficienty roztažitelnosti a tím vznikají napětí zapřičiňující praskliny. No-crack zabraňuje trhlinám směrem k dlažbě.


T-K NW a T-K NET

Funkce odvodnění a proudění vlhkosti směrem vzhůru, ochrana těsnící vrstvy, rozložení zatížení na hydroizolační vrstvu. Pomáhá udržovat dlažbu v dobrém stavu a esteticky neporušenou.


T-K NW - drenážní kompozit vytvořený polyethylenovou membránu ve spojení s filtrační tkaninou.

T-K NET - drenážní kompozit vytvořený polyethylenovou membránu tepelně spojenou s HDPE síťovinou.

Proč T-K? Pokud voda v potěru stagnuje v zimních měsících, rozšiřuje se nadložní obkladová vrstva a praská. V letních měsících se na povrch dostávají plísně, kterým zabráníme odvodem vlhkosti.

VÝHODY SYSTÉMU

Rychlá instalace

Není nutné čekat na ztvrdnutí potěru.

Bez poškození

Nízká pravděpodobnost chybit a poškodit materiály.

Nezávadné

Bez zápachu, nevytváří toxické plyny ani látky škodlivé pro podzemní vody.

Nízká tloušťka

Snížení tloušťky - základní vlastnost pro renovace! 

Aplikace kdykoli

Může být aplikován také v zimě.

Nosnost

Po 24 hodinách se stává odolný vůči těžkým břemenům a dešti.

Jak na to? Video návod poradí.