Jak zastřešit plochou střechu

Nevíte si rady se zastřešením ploché střechy? Rádi vám poradíme

Volba ploché střechy je rozhodnutím vskutku náročným - jednak je ve hře celá řada možností řešení a také se jedná o rozhodnutí na několik desítek let dopředu. Jaké tedy vybrat asfaltové pásy? A jaké tepelné izolace či penetrační vrstvy? Tyto otázky a mnoho dalších, se honí hlavou každému, kdo někdy zastřešením ploché střechy procházel.

Odborníky vypracovaný přehledný souhrn informací k zastřešení plochých střech naleznete v nadcházejícím článku, který usnadní orientaci v základních i pokročilých otázkách týkajících se rozdílů jednotlivých materiálů, nejvhodnějšího typu střechy v daném prostředí či výhody a nevýhody samotných produktů a řešení.

Firma Tegola si zakládá na poskytování střech s maximální možnou kompatibilitou přímo k dané budově, která zohledňuje nejen požadavky samotné stavby, ale také okolního prostředí. Se samozřejmostí sobě vlastní tak nabízí svým zákazníkům nejen komplexní sortiment střešních panelů a příslušenství, ale také individuální péči a poradenství, díky kterému je volba střechy dynamickým procesem bez pochyb a komplikací.