HYDROIZOLAČNÍ PÁSY

Podkladní pásy mají důležitou funkci dočasné ochrany střechy během stavby a zároveň dokáží vyrovnat drobné nerovnosti podkladu. Po dokončení se však stávají další důležitou hydroizolační vrstvou.

Výběr podkladu musí být založen na konstrukci (dřevo, beton atd.), sklonu střechy a konkrétních klimatických podmínkách. Z toho důvodu společnost Tegola Canadese vytvořila celou řadu silných protiskluzových produktů s vlastnostmi nezbytnými k zajištění technicky dokonalých střech i spodních staveb.

Vrchní asfaltové pásy

Slouží jako hydroizolační a vrchní vrstva střešní konstrukce, vyznačující se hrubozrným posypem v přírodní barvě a v různých barevných kombinacích.

Vrchní pásy jsou vystaveny povětrnostním vlivům a velkému kolísání teplot, proto vybíráme z modifikovaných asfaltů, které jim odolávají a díky vhodnému složení zachovávají dlouhodobě původní vlastnosti.


Podkladní asfaltové pásy

Hydroizolační vrstva u plochých střech, střech s mírným sklonem a ve spodních stavbách.

Aplikujeme natavením na podkladní konstrukci, u vyšších sklonů navíc zajistíme mechanickým kotvením.


Parozábrany, ochrana proti radonu

APP modifikované pásy, s dobrou pružností za studena, umožňují jejich snadné použití i v oblastech s drsným podnebím.

Vynikající odolnost APP pásů proti stárnutí UV zářením prodlužuje životnost materiálů. Parozábrany slouží jako ochrana izolace před degradací vlivem působení vnějších faktorů. 


Samolepící asfaltové pásy

Snadná a rychlá hydroizolace plochých a šikmých střech, ideální k aplikaci bez použití otevřéného ohně, tedy na hořlavé typy podkladů jako tepelné izolace a dřevo.

Vnější vrstva významně prodlužuje životnost pásů, chrání před UV zářením, intenzivní oxidací a také zvyšuje požární bezpečnost.


Hobby asfaltové pásy

I u jednodušších staveb jako zahradní altány, pergoly, apod. vyžadujeme funkční hydroizolaci. Proto Tegola přichází s Hobby pásy v praktickem balení pro snadnou manipulaci na střeše a s jednoduchou aplikací.

APP modifikace zajistí dlouhodobě bezpečnou hydroizolaci stavby. Vybíráme z nejoblíbenějších barevných variant.


Speciální asfaltové pásy

Mostní konstrukce nebo zelené střechy. Jedny z mnoha míst, kde je nutné použít specifické hydroizolační materiály odolávající vysokým nárokům a přísným certifikacím.


APP modifikované pásy General se speciálními přísadami splňují veškeré nároky na tyto stavby.


Příslušenství

Před samotným položením asfaltových pásů je nutné zabezpečit i jejich správný podklad. Důležité jsou detaily, vždy je nutné pracovat se správnými materiály které do sebe skvěle zapadají a tvoří tak kompletní systém spolehlivé a bezpečné střechy. Veškeré spoje a prostupy musí perfektně těsnit, aby byla zabezpečena správná hydroizolace střechy.

Firma Tegola se specializuje na výrobu kompozitních střešních a fasádních panelů, střešních šindelí, komplexních systémů šikmých a plochých střech, chytrých řešení pro vaši střechu nebo na výrobu vysoce kvalitních hydroizolačních pásů.

To vše s důrazem na kvalitu a neustále se inovujícími systémy se zaměřením na environmentální udržitelnost.


Světová jednička na trhu.

14 výrobních závodů.

Myslíme na životní prostředí.